Bli med oss ut

Kurs og workshops

Våre kurs er designet for å utstyre padlere på alle nivåer med de nødvendige ferdighetene og kunnskapene for å navigere vannet trygt og effektivt. Enten du er nybegynner som ser etter et grunnkurs eller en mer erfaren padler som ønsker å videreutvikle dine teknikker, har vi et tilbud som passer for deg. Kursene ledes av våre erfarne instruktører som er lidenskapelig opptatt av padling og sikkerhet på vannet. Registrer deg i dag og ta steget mot tryggere og mer fornøyelig padling med Lillestrøm Kajakklubb.

Kurs og workshops 2024

DatoKursTypeVarighetKravInstruktørPrisLink til påmelding
Mai
25,26Grunnkurs HavNPF kurs16 timerAlle kan deltaHeidi/Mathias2300Påmelding
25,26TeknikkursNPF kurs16 timerGrunnkursGeirs1500Påmelding
Juni
1.2AL og entusiast samlingWorkshopHelgTeknikkursGeirS++1000?
inkl overnatting og utvask
Les mer
12Avrustning VarsjøenWorkshop4 timerIntrokursFlereGratis
August
17,18GrunnkursNPF kurs16 timerAlle kan deltaHeidi/Siri2300Påmelding
Oversikt over klubbens Kurs og workshops